do kasy suma: 0,00 zł
Regulamin promocji „Wiosenna Wyprzedaż"
REGULAMIN PROMOCJI „Wiosenna Wyprzedaż”
 
 
 
§ 1 Postanowienia ogólne 
 
1. Niniejszy regulamin, zwany dalej „Regulaminem”, określa zasady uczestnictwa w Promocji pod nazwą „Wiosenna Wyprzedaż", zwanej w dalszej części „Promocją”, i dostępny jest na stronie internetowej https://e-hunter.pl
 
2. Organizatorem Promocji jest firma Eco Life Group S.C., ul. Janasa 31, 42-612 Tarnowskie Góry, NIP: 6452544374, zwana dalej „Organizatorem”. 
 
3. Promocja przeprowadzona będzie za pośrednictwem Sklepu Internetowego, pod adresem: https://e-hunter.pl - w sposób szczegółowo opisany w Regulaminie. 
 
4. Promocja prowadzona jest na terytorium Polski, rozpoczyna się 08.04.2024 r. i trwa do 14.04.2024 r.
 
5. Organizator oświadcza, że Promocja nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią Promocyjną, grą, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w Ustawie z dnia 15 listopada 2009 r. o grach hazardowych. 
 
6. Promocja przeznaczona jest dla Klientów sklepu https://e-hunter.pl będących konsumentami w rozumieniu właściwych przepisów Kodeksu Cywilnego.
 
7. Wzięcie udziału w Promocji jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów wysyłki. Podstawą prawną przetwarzania danych jest ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (RODO). 
 
 
 
§ 2 Warunki uczestnictwa w Promocji
 
1. Na wszystkie nieprzecenione produkty istnieje możliwość uzyskania 20% rabatu. 
 
2. Rabat 20% staje się AKTYWNY po wpisaniu w koszyku - w polu „Mam kupon rabatowy”, kodu: „WIOSNA”. Rabat zostanie naliczony w Podsumowaniu zamówienia. 
 
3. Dodatkowo w zakładce "Wyprzedaż" znajdują się produkty przecenione do 50%.
 
4. Promocje i rabaty NIE ŁĄCZĄ SIĘ ze sobą - tj. przeceniony produkt (dostępny w zakładce „WYPRZEDAŻ”) nie zmniejszy się dodatkowo po wpisaniu kodu. Bardzo łatwo to rozróżnić: przecenione produkty mają przekreślone ceny - nieprzecenione mają jedną pierwotną cenę.
 
5. Rabatu nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny ani rzeczowy. 
 
6. Organizator nie odpowiada za nieprawidłowe korzystanie z Promocji. W przypadku braku/nieprawidłowego wpisania kodu rabatowego "WIOSNA" - promocja nie naliczy się. W tym przypadku nie ma możliwości dodania kodu np. przez pracownika działu obsługi zamówień podczas realizacji tegoż zamówienia. Naliczanie rabatu odbywa się TYLKO w trakcie składania zamówienia przez samego Klienta. 
 
 
 
§ 3 Postanowienia końcowe
 
1. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 08.04.2024 r.
 
2. Biorąc udział w Promocji Uczestnik wyraża zgodę na zasady Promocji i akceptuje niniejszy Regulamin. 
 
3. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Promocji. Jest dostępny w siedzibie Organizatora oraz na stronie Sklepu Internetowego https://e-hunter.pl
 
4. W przypadku zastrzeżeń dotyczących przebiegu Promocji, Uczestnik jest uprawniony do złożenia Organizatorowi reklamacji za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: agnieszka@ecolifegroup.pl. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania, a odpowiedź wysłana pod adres mailowy nadawcy reklamacji. 
 
5. Wszelkie materiały promocyjno-reklamowe mają charakter wyłącznie informacyjny.
 
6. We wszystkich sprawach dotyczących Promocji, a nieuregulowanych regulaminem, mają zastosowanie przepisy prawa polskiego.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl