Zwroty i reklamacje

W przypadku niezgodności towaru z umową Klient zobowiązany jest odesłać do Sklepu, na własny koszt, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności na właściwym formularzu dostępnym w zakładce Do pobrania.

Zwroty odsyłane do paczkomatów i punktów odbioru nie będą przez nas przyjmowane.

Adres do wysyłki zwrotów i reklamacji:
ul. Kopalniana 23, 42-605 Tarnowskie Góry

W przypadku uznania reklamacji koszty wysyłki zostaną zwrócone klientowi.

Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w terminie 14 (czternastu) dni od daty otrzymania przez Sklep reklamacji. W przypadku uznania reklamacji w ciągu 21 dni reklamowany towar zostanie doprowadzony do stanu zgodnego z umową bądź zostanie wymieniony na nowy. W przypadku braku możliwości naprawienia towaru lub wymiany na nowy, Klient otrzyma zwrot kosztów zakupu towaru wraz z kosztem pierwotnej dostawy.

Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep. W wypadku reklamacji bezzasadnej koszty przesyłki ponosi Klient.

Sprzedawca zastrzega, że różnice dotyczące zdjęć towarów, a wynikające z indywidualnych ustawień komputera danego klienta (kolor, proporcje itd.) nie mogą być podstawą do reklamacji towaru.

Dalsze uprawnienia związane z wadliwością sprzedanego towaru reguluje ustawa z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz.U. z 2002 r. Nr 141, poz.1176).

Szczegóły dotyczące reklamacji oraz zwrotów dostępne są w Regulaminie Sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl