Fiprex Roztwór do nakrapiania psów

Cena: 14,90 zł 14.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Fiprex® stworzony został do eliminowania pojawiających się inwazji pcheł, wszy i kleszczy u psów. Preparat bardzo prosto się aplikuje. Po przekręceniu i oderwaniu końcówki należy rozchylić sierść i wycisnąć zawartość opakowania bezpośrednio na skórę zwierzęcia. 

Roztwór wykazuje  działanie zabezpieczające przez okres 8 tygodni (chodzi o pchły i wszy), oraz 4 tygodnie (chodzi o  kleszcze)

Preparat może być stosowany  jako dodatkowa pomoc w leczeniu alergicznego pchlego zapalenia skóry - koniecznością jest jednak postawiona diagnoza  lekarza weterynarii.

Specjalne ostrzeżenia:

Aplikacja produktu powinna odbywać się w gumowych rękawiczkach. Unikać kontaktu ze skórą, po zabiegu należy dokładnie umyć ręce. Nie należy dotykać zwierzęcia do całkowitego wyschnięcia produktu. Ważne jest, aby produkt został zaaplikowany w miejscu, z którego zwierze nie będzie mogło zlizać. Nie stosować na uszkodzony naskórek zwierzęcia. W przypadku kontaktu ze śluzówką oka należy przepłukać zanieczyszczone miejsce dużą ilością wody.

 

Jedna tubka preparatu zawiera:

  MILILITRÓW SUBSTANCJE CZYNNE I POMOCNICZE   WAGA PSA 
 S  1 ml 

czynne:

Fipronil 75 mg

pomocnicze:

Butylohydroksytoluen 3 mg  Butylohydroksyanizol 3 mg 

 do 10 kg
 M  2 ml

czynne:

Fipronil 150 mg

pomocnicze:

Butylohydroksytoluen 6 mg  Butylohydroksyanizol 6 mg

od 10 do 20 kg 
 L  4 ml

czynne: Fipronil 300 mg

pomocnicze:

Butylohydroksytoluen 12 mg  Butylohydroksyanizol 12 mg

 od 20 do 40 kg
 XL  5,5 ml

czynne:

Fipronil 412,5 mg

pomocnicze:

Butylohydroksytoluen 16,5 mg  Butylohydroksyanizol 16,5 mg

od 40 do 55 kg

 

Uwaga!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami produkt można zakupić tylko w przypadku odbioru osobistego lub składając zlecenie odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Zamawiając produkt wyrażasz zgodę na złożenie w Twoim imieniu dyspozycji zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej.

Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271) 

 

* Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 5 dni roboczych. W razie braku produktu na magazynie, czas realizacji może wydłużyć się do 14 dni.

W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

tel: 532 713 323

agnieszka@ecolifegroup.pl

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

23 kwietnia 2019

Witam. Chciałbym Wam wszystkim odradzić produkty firmy Fiprex. Krople przeciwko kleszczom nie działają. Posiadam dwa wychodzące kocury, które zakropiłem preparatem ok 2 tyg temu. Przez cały czas zwierzaki przynoszą pasożyty W tej chwili od 1 - 3 dziennie. W ubiegłym roku fiprex jeszcze działał, chociaż i tak nie dawał pełnej, 4 tygodniowej ochrony. W chwili obecnej to pieniądze (18zl/op.) wyrzucone w błoto. Zdecydowanie nie polecam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl