Fiproclear 4 x 67 mg dla MAŁYCH PSÓW

Cena: 55,00 zł 55.00
ilość zestaw
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.33333
Producent: ZOOLUX
Kod produktu: 3283021791035

Opis

Przed zastosowaniem produktu należy przeczytać ulotkę, poniższy tekst ma charakter poglądowy. Nie jest próbą leczenia zwierzęcia przez internet . Zwierzę leczy lekarz weterynarii po uprzednim jego zbadaniu.

Zestaw 4 pipet każda zawiera 0,67 ml preparatu, dla psów o wadze 2 - 10 kg. Do leczenia infestacji pcheł (Ctenocephalides felis). Produkt wykazuje natychmiastowe działanie owadobójcze i trwałą aktywność owadobójczą przeciw nowym infestacjom dorosłych pcheł przez okres 8 tygodni. Produkt wykazuje trwałą skuteczność roztoczobójczą przeciwko Ixodes ricinus przez okres do 2 tygodni, Rhipicephalus sanguineus przez okres do 3 tygodni i Dermacentor reticulatus przez okres do 4 tygodni. Jeśli osobniki tych kleszczy są na ciele zwierzęcia w chwili zastosowania produktu, nie zostaną zabite w ciągu 48 godzin, natomiast wszystkie mogą zostać zabite w ciągu tygodnia. Produkt może zostać użyty jako część programu leczenia alergicznego pchlego zapalenia skóry, po uprzednim postawieniu diagnozy przez lekarza weterynarii.

Ten produkt leczniczy nie wymaga szczególnych środków ostrożności dotyczących temperatury przechowywania. Wyłącznie dla zwierząt.Wydawany bez przepisu lekarza - OTC. Do podawania przez właściciela lub opiekuna zwierzęcia.

Przed użyciem należy przeczytać ulotkę. Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

ZAWARTOŚĆ SUBSTANCJI CZYNNEJ I INNYCH SUBSTANCJI

1 pipeta 0,67 ml zawiera:

Substancja czynna

67 mg Fipronilu

Substancje pomocnicze:

0,134 mg Butylohydroksanizolu (E320)

0,067 mg Butylohydroksytoluenu (E321)

Uwaga!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami produkt można zakupić tylko w przypadku odbioru osobistego lub składając zlecenie odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Zamawiając produkt wyrażasz zgodę na złożenie w Twoim imieniu dyspozycji zlecenia odbioru  w firmie kurierskiej DHL lub FedEx.

Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271) 

 

* Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 5 dni roboczych. W razie braku produktu na magazynie, czas realizacji może wydłużyć się do 14 dni.

W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

tel: 532 713 323

agnieszka@ecolifegroup.pl

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl