do kasy suma: 0,00 zł

KONG® Extreme zabawka dla psa S - Internetowy sklep e-hunter

48,00 zł 48.00
ilość szt.
Kod produktu: 62012

Opis

Marka Kong rozpoznawalna jest na całym świecie, dzięki tworzeniu zabawek bezpiecznych, ale i odpornych na mechaniczne uszkodzenia.

Seria Extreme stworzona została z myślą o psach kochających "sprawdzanie" co znajduje się we wnętrzu zabawki.

Dzięki wykorzystaniu naturalnego kauczuku jest to propozycja w pełni bezpieczna dla zębów i dziąseł zwierzaka, jednak odpowiednia twardość gumy eliminuje jej natychmiastowe uszkodzenia.

Popularny bałwanek zastosowanie znajdzie jako aport, interaktywna zabawka, czy element pomocniczy w zwalczaniu problemów natury behawioralnej.

Dzięki otworom mamy możliwość umieszczenia we wnętrzu zabawki smakołyków, które zachęcają psa do ich wydobywania. Podgryzanie pozwala zwierzakowi na ćwiczenie mięśni żuchwy - żucie to naturalny odruch psowatych. Duże nakłady energii wkładane w tę czynność sprawiają, że pies zwyczajnie się męczy. 

Stosowanie interaktywnych zabawek zastosowanie znajduje w zwalczaniu zaburzeń separacyjnych, behawioralnych. "Zmęczony" pies to pies szczęśliwy.

Unikalny kształt sprawia, że Kong Extreme odbija się w różnych kierunkach, co także stanowi ciekawą formę zabawy.

Pamiętaj! Nie ma zabawek niezniszczalnych, ważne jest, aby zabawki dobierane były zgodnie z charakterem i temperamentem psa. Zabawa zawsze powinna odbywać się pod stałą opieką i kontrolą właściciela.

 

Kong Extreme zabawka dla psa w rozmiarze S

 

ROZMIAR WYSOKOŚĆ
S  7 cm

 

Uwaga! należy pamiętać, że zabawa zwierzęcia zawsze powinna odbywać się pod nadzorem opiekuna. Produkt nie nadaje się do spożycia.

 

* W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

tel: 532 713 323

agnieszka@ecolifegroup.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl