PROMOCJA Frontline Tri - Act przeciw pchłom i keszczom dla psów M (10-20 kg)

12178.jpg
  • promocja
Cena: 74,00 zł 100,00 zł 74.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Merial
Kod produktu: 5909991237547_20210517082043

Opis

 

Lek wydawany bez przepisu lekarza – OTC, Przed zastosowaniem produktu należy przeczytać ulotkę, poniższy tekst ma charakter poglądowy. Nie jest próbą leczenia zwierzęcia przez internet . Zwierzę leczy lekarz weterynarii po uprzednim jego zbadaniu.

 

Fipronil jest głównym składnikiem aktywnym. Działa szybko na pasożyty po 24 godzinach od aplikacji. Jest bardzo bezpieczny dla ciebie i twojego psa, ale nie dla pasożytów. Jego efekty trwają z czasem.

Permetryna jest silnym środkiem przeciwpasożytniczym, a także repelentem dla motyli, komarów i kleszczy. Permetryna staje się twoim wielkim sprzymierzeńcem, aby zapobiec leiszmaniozie.


LECZENIE I ZAPOBIEGANIE

- inwazjom pcheł z rodzaju Ctenocephalides felis . Istniejące C.felis eliminuje w przeciągu 24h od podania. Dodatkowo zapobiega inwazjom pcheł Ctenocephalides canis. Jedno podanie zapobiega nowym inwazjom pcheł przez 4 tyg.

-natychmiastowa skuteczność roztoczobójcza przeciw Rhipicephalus sanguineus i Ixodes ricinus. Jeżeli kleszcze występują w momencie podania nie wszystkie mogą być wyeliminowane w ciągu 48h po podaniu.

- posiada właściwości odstraszające przeciw kleszczom Dermacentor reticulatus od 7 dni do 4 tygodni po podaniu. Pojedyncze kleszcze mogą przyczepiać się i odpadać w ciągu pierwszych 24h po inwazji.

- Trwała skuteczność roztoczobójcza przeciw kleszczom( D.reticulatus, R.sanguineus, I.ricinus do 4 tygodni.

- odstraszanie moskitów Phlebotomus perniciosus przez okres do 3 tygodni.

-odstraszanie komarów Culex pipiens przez okres 4 tygodni.

Można stosować jako element terapii u zwierząt z zdiagnozowanym alergicznym pchlim zapaleniem skóry.

PRZECIWWSKAZANIA

 - NIE STOSOWAĆ u zwierząt chorych lub wracających do zdrowia;

- stosować tylko u psów;

 - NIE STOSOWAĆ u kotów ani królików – mogą wystąpić poważne działania niepożądanych, które mogą doprowadzić do śmierci zwierzęcia.

- NIE STOSOWAĆ w przypadku nadwrażliwości na substancję czynne lub na dowolną substancje pomocniczą;

 

KRÓTKA DATA WAŻNOŚCI: 01.09.21r.

 

Uwaga!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami produkt można zakupić tylko w przypadku odbioru osobistego lub składając zlecenie odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Zamawiając produkt wyrażasz zgodę na złożenie w Twoim imieniu dyspozycji zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej.

Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi; zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania. Podlega to regulacji art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271) 

 

ROZMIAR  WARTOŚĆ STĘŻENIA  PIES O WADZE
M

Fipronil - 135,2 mg

Permetryna - 1009,6 mg

10-20 kg

 

* Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 5 dni roboczych. W razie braku produktu na magazynie, czas realizacji może wydłużyć się do 14 dni.

W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

tel: 532 713 323

agnieszka@ecolifegroup.pl

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl