do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Flamingo Etui na woreczki Flamingo Etui na woreczki
Marki: FLAMINGO
Cena: 15,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hunter Etui na woreczki Yuna Hunter Etui na woreczki Yuna
Marki: HUNTER
Cena: 87,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hunter Etui na worki Hilo Hunter Etui na worki Hilo
Marki: HUNTER
Cena: 34,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hunter Etui na worki Love Hunter Etui na worki Love
Marki: HUNTER
Cena: 87,00 zł
szt.
zobacz więcej

Pojemnik na woreczki dla psa – komfortowe rozwiązanie w dbaniu o czystość

W ostatnich latach sprzątanie nieczystości po pupilu staje się jednym z podstawowych obowiązków każdego opiekuna. Z tego powodu w okolicach skwerów czy parków znajduje się coraz więcej koszy na odchody psa, które ułatwiają pozbycie się nieczystości w higieniczny i sprawny sposób. Mimo to tego typu pojemnik na worki na psie odchody nie pojawia się w pobliżu wszystkich parków czy miejsc, w których opiekunowie wyprowadzają czworonogi na spacer. Wówczas warto mieć ze sobą własne etui na woreczki dla psa, które świetnie sprawdzi się podczas spacerów w różnych miejscach, a także w trakcie różnego rodzaju wyjazdów, gdy niekiedy jedyną przestrzenią do wyprowadzenia psa stają się punkty postojowe na trasie.

Pojemnik na woreczki do smyczy – co sprawia, że cieszy się on coraz większą popularnością?

Nasz sklep internetowy e-Hunter oferuje opiekunom czworonogów duży wybór funkcjonalnych pojemników na woreczki, które wyróżniają się przemyślanymi rozwiązaniami oraz trwałą konstrukcją. Dzięki temu raz zakupiony pojemnik staje się wyborem na wiele długich lat użytkowania, ponieważ wszystkie rolki mają takie same wymiary. Warto przy tym wspomnieć, że w ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem wielu klientów cieszy się pojemnik na woreczki do smyczy, który wyróżnia się specjalnym mocowaniem pozwalającym na łatwe dołączenie go do smyczy. W efekcie pojemnik na worki na odchody staje się integralną częścią każdej smyczy i nie trzeba za każdym razem o nim pamiętać w momencie opuszczania domu z psem.

Proponowany przez nas pojemnik na woreczki dla psa, który można zamontować do smyczy, wyróżnia się także kompaktowymi rozmiarami oraz elastycznym materiałem. Dzięki temu nawet po umieszczeniu w nim nowej rolki etui na woreczki na psie odchody nie obciąża zbyt mocno smyczy i nie wpływa negatywne na wygodę czworonoga podczas spaceru. Kompaktowe wymiary okazują się również bardzo ważne podczas podróży – wówczas pojemnik na woreczki na psie odchody można mieć zawsze w zasięgu ręki i z powodzeniem korzystać z niego w trakcie postojów czy szybkich spacerów. Warto wspomnieć, że nasza oferta pojemników pozwala na wybór etui w różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu można z łatwością dobrać je do koloru smyczy, a także do własnych upodobań.

Etui na woreczki na psie odchody – z jakich jeszcze akcesoriów warto korzystać?

Odpowiednio dobrane etui na woreczki na psie odchody bardzo dobrze sprawdzi się nie tylko w przypadku samych woreczków, ale także innych akcesoriów, które bardzo przydają się podczas spacerów. Wówczas można zdecydować się na zakup na przykład dwóch tego typu pojemników, których cena nie będzie zbyt wygórowana i zwiększyć wygodę w trakcie wspólnych przechadzek.

Oprócz tego warto zwrócić uwagę na pojemnik na worki dla psa w wersji smart, który swoim wyglądem przypomina niewielką zamykaną na zamek torebkę. Wyróżnia się on specjalnie zaprojektowanym rzepem, który umożliwia łatwe dopasowanie etui do paska czy do spodni danego opiekuna bez ryzyka, że odpadnie ono w zupełnie niekontrolowany sposób.

Regularne dbanie o sprzątanie po swoim psie sprawia, że inne osoby zaczynają przekonywać się do czworonogów i nie są do nich negatywnie nastawione. Ponadto psie nieczystości mogą stanowić bardzo duże zagrożenie dla innych czworonogów, które natkną się podczas spaceru na odchody i wytarzają się w nich lub je zjedzą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl