do kasy suma: 0,00 zł

Piszczące zabawki dla psa

Ferribiella Zabawka dla psa arbuz Ferribiella Zabawka dla psa arbuz
Cena: 53,00 zł
zobacz więcej

Zabawki piszczące dla psów – sposób na zabawę, która ciekawi i pomaga pozbyć się nadmiaru energii

Dobrze dobrane piszczące zabawki dla psa od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością i okazują się jednym z tych elementów zabawy, które nigdy się nie nudzą. Dzieje się tak, ponieważ tego typu urozmaicenia codziennych aktywności pozwalają psu spożytkować nadmiar energii oraz zaspokoić instynkty, które pojawiają się między innymi w przypadku ras myśliwskich. Dzięki temu zabawki piszczące dla psa skutecznie obniżają poziom frustracji, prowadzą do produkcji serotoniny, czyli tak zwanego hormonu szczęścia, a także pozytywnie wpływają na budowanie więzi z opiekunem. Dlatego też nasz sklep internetowy e-Hunter oferuje wysokiej jakości zabawki piszczące dla psów. Wszystkie wyróżniają się trwałością oraz przemyślanym kształtem ułatwiającym zabawę.

Zabawka piszcząca dla psa – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Nagromadzenie energii, której pies nie może samodzielnie spożytkować bardzo często wiąże się z poczuciem frustracji, niepokoju i ogólnego rozdrażnienia. Ponadto w przypadku ras, które są stworzone do większej aktywności fizycznej (na przykład terrierów), brak możliwości spożytkowania nadmiarów energii może się wiązać się z niszczeniem znajdujących się w domu przedmiotów lub w skrajnych przypadkach z przejawami agresji. Z tego powodu, decydując się na psa, warto dowiedzieć się, w jaki sposób pomóc mu w rozładowaniu wszystkich emocji, a także co zrobić, aby zaspokoić jego potrzeby psychiczne. Należy przy tym wspomnieć, że podczas zabawy niezwykle ważne stają się urozmaicenia, czyli nowe elementy, które będą wzbudzać większą ciekawość u czworonoga. Dlatego też behawioryści coraz częściej zwracają uwagę na fakt, że samo wypuszczanie psa na dobrze mu znane podwórko może nie przynieść oczekiwanych rezultatów.

Wysokiej jakości zabawka piszcząca dla psa bardzo dobrze sprawdza się podczas aportowania, tropienia, szarpania czy gryzienia przede wszystkim u młodych psów, które są w trakcie wymiany uzębienia. Wówczas tego typu produkt pozwoli ukoić swędzenie dziąseł, a także dodatkowo zainteresuje młodego psiaka i zachęci go do dalszej aktywności. Z tego też powodu nasza oferta piszczących zabawek wyróżnia się starannie zaprojektowanymi produktami, które często charakteryzują się podłużnym kształtem. Taka zabawka dla psa piszcząca jest łatwiejsza do chwycenia, z kolei jej podłużny kształt sprawia, że nawet mniejsze czworonogi nie mają problemu z przeniesieniem jej w zębach. Warto również wspomnieć, że w ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem cieszą się piszczące piłki dla psów pozwalające w łatwy i przyjemny sposób rozładować nadmiar energii pupila, a także zaangażować go do wysiłku psychicznego podczas tropienia.

Czym wyróżniają się proponowane przez nas zabawki piszczące dla psów?

Znajdujące się w naszej ofercie zabawki piszczące dla psów charakteryzują się wysoką jakością wykonania, która pozytywnie wpływa na ich wytrzymałość i tym samym na większe bezpieczeństwo. Oprócz tego, że wszystkie produkty powstają z trwałych i przyjemnych w dotyku materiałów, wyróżniają się również wypełnieniem, które świetnie sprawdza się podczas zabawy w przeciąganie – niezależnie od tego, czy zabawa odbywa się między opiekunem a psem, czy między dwoma pupilami. Ponadto zwracamy uwagę na to, aby oferowane produkty nie miały twardych, odstających elementów, które pies mógłby łatwo połknąć. Należy jednak pamiętać, że zabawki powinny być używane pod kontrolą opiekuna.

Wysoka jakość wykonania oraz piszczące elementy, wbrew pozorom nie muszą wiązać się z wysoką ceną poszczególnych produktów. Proponowane przez nas zabawki dla psa piszczące pochodzą od znanych producentów, ale ich cena dla wielu klientów okazuje się niezwykle atrakcyjna. Dzięki temu piszczałki dla pupila można z łatwością dobrać jako dodatkowy prezent podczas zamawiania karm czy różnego rodzaju akcesoriów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl