do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Cena
  • od
    do

Kagańce dla psów

Kaganiec stanowi niezbędny element wyposażenia każdego właściciela psa, służąc podczas przewożenia zwierzęcia w środkach transportu publicznego czy w czasie wizyty u weterynarza. Dobór kagańca powinien uwzględniać nie tylko bezpieczeństwo osób postronnych, lecz również komfort dla samego zwierzęcia. Kaganiec nie może ograniczać podstawowych odruchów fizjologicznych, takich jak ziajanie czy szczekanie. Jego rozmiar należy dopasować indywidualnie do zwierzęcia.
Niektóre psy mają tendencję do zbierania odpadów z ziemi. Wybierając kagańce dla psów, warto zatem zwrócić uwagę na właściwe zabezpieczenie przodu kagańca pozwalające na eliminację możliwości zjedzenia niebezpiecznych resztek znajdowanych przez psa podczas spacerów.

Kaganiec dla psa – oferta sklepu e-hunter.pl

Sklep internetowy e-hunter.pl proponuje profesjonalne kagańce z tworzywa, spełniające wszelkie wymogi hodowców i właścicieli psów każdej rasy. Nasze kagańce stworzyliśmy z uwzględnieniem potrzeb psów o różnych gabarytach. Kaganiec dla psa Albury występuje w w 6 wersjach rozmiarowych, dzięki czemu dopasowanie do danej rasy psa nie stanowi żadnego problemu. Niewielka waga tych akcesoriów sprawia, że zwierzę nie czuje żadnego dyskomfortu nawet podczas kilkugodzinnego użytkowania. Projekt zakłada stworzenie przestrzeni dla swobodnego ziajania, a sam materiał nie powoduje podrażnień w kontakcie ze skórą.
Dodatkowym elementem wyposażenia staje się czerwona nakładka silikonowa, która z jednej strony uniemożliwia pobieranie pokarmu z ziemi, a z drugiej daje szansę jej łatwego usunięcia na czas właściwego karmienia, jeśli sytuacja wymaga, aby było ono przeprowadzane w kagańcu. Za odpowiednie dopasowanie do głowy psa odpowiadają paski ściągające zlokalizowane po obu stronach kagańca. Wszelkie próby ściągnięcia kagańca przez psa są skazane na niepowodzenie ze względu na centralny pasek materiałowy, utrzymujący kaganiec na miejscu.

Uniwersalne kagańce dla psów

Oferta sklepu internetowego e-hunter.pl obejmuje produkty gotowe do zastosowania na szeroką skalę. Należy do nich nieskomplikowany kaganiec dla psa z tworzywa, mający 9-stopniową skalę rozmiarów.
E-hunter.pl czyni wybór kagańca znacznie łatwiejszym, ograniczając spektrum produktów wyłącznie do najbardziej sprawdzonych rozwiązań. Proponujemy kagańce dla psów, których cena okazuje się niezwykle przystępna a jakość wykonania bije na głowę ofertę konkurencji. Nasi klienci, wybierając kaganiec dla psa od e-hunter.pl, otrzymują gwarancję użytkowania w bezpieczeństwie i komforcie dla zwierzęcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl