do kasy suma: 0,00 zł
Zasady zwrotu i reklamacji

1. Zwrot zakupionego towaru:

Klient dokonujący zakupu przez Internet ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. 
Klient może dokonać zwrotu poprzez stronę:
Dokonaj zwrotu towaru

Prosimy o wypisanie oraz dołączenie formularza zwrotu, który otrzymali Państwo w przesyłce. Formularz zwrotu dostępny jest również w zakładce: PROTOKÓŁ ZWROTU

Warunkiem zwrotu środków pieniężnych Klientowi jest dostarczenie zwracanego towaru w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy. Jeśli data dostarczenia zwracanego produktu nie jest tożsama z datą złożenia u Sprzedawcy oświadczenia odstąpienia od umowy, wówczas przyjmuje się termin zwrotu należności finansowej Klientowi 14 dni od daty dostarczenia zwracanego produktu. 

Należy pamiętać, że zwracany towar nie może nosić znamion użytkowania. Zwracany towar powinien posiadać wszelkie metki, tabliczki znamionowe, kartoniki pozwalające na identyfikację produktu. 

Adres do wysyłki zwrotów:

ul. Kopalniana 23
42-605 Tarnowskie Góry

 

2. Reklamacja:

W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien zgłosić mailowo, na adres sklep@e-hunter.pl opis powstałej wady, jeśli to możliwe wraz z dokumentacją fotograficzną. Następnie Sprzedający prześle informacje odnośnie sposobu odbioru wadliwego towaru. Wysyłka reklamowanego towaru odbywa się na koszt Sprzedającego. 

Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w terminie 14 (czternastu) dni od daty otrzymania przez Sklep reklamowanego towaru. 

Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep. W wypadku reklamacji bezzasadnej koszty przesyłki ponosi Klient.

Sprzedawca zastrzega, że różnice dotyczące zdjęć towarów, a wynikające z indywidualnych ustawień komputera danego klienta (kolor, proporcje itd.) nie mogą być podstawą do reklamacji towaru.

Dalsze uprawnienia związane z wadliwością sprzedanego towaru reguluje ustawa z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz.U. z 2002 r. Nr 141, poz.1176).

Szczegóły dotyczące reklamacji oraz zwrotów dostępne są w Regulaminie Sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl