Skórzane akcesoria dla psów, czyli zdradzamy sekrety naszej produkcji 0
Skórzane akcesoria dla psów

Skóra jest materiałem wyjątkowym: każdy kawałek jest inny, każdy ma swoją historię i charakter.
Jest jednocześnie bardzo trwała – odpowiednio pielęgnowana przetrwa wiele lat! Dlatego tak ważne jest przygotowanie skóry do produkcji i umiejętność pracy z nią. Hunter rozumie to wszystko, dlatego dba, aby skóry używane do wyrobu obroży i smyczy były wyselekcjonowane, właściwie przygotowane i traktowane z największą starannością.

czytaj całość »
Sezon na kleszcze 0
Sezon na kleszcze

Wszyscy kochamy wyprawy do lasu, parku, na łąkę w towarzystwie naszych ulubionych czworonogów. Niestety – to właśnie tam najłatwiej o kontakt z dwoma niebezpiecznymi krwiopijcami – kleszczami i komarami. W Polsce występuje 19 gatunków kleszczy żerujących na zwierzętach leśnych i drobnych gryzoniach łąkowych.

czytaj całość »
Ciemne strony psich karm cz. 5 0
Ciemne strony psich karm cz. 5

Nasza firma Eco Life Group nieustannie śledzi doniesienia dotyczące produkcji wielkoprzemysłowej karmy. Doskonale wiemy, że za wielkimi koncernami stoją potężne wpływy ich właścicieli, krzykliwy PR i skąd inąd infantylna, połyskliwa reklama, w której zawsze biegają zadbane, szczęśliwe pieski lub koty marzące tylko aby zjeść karmę właśnie tej, a nie innej firmy....

czytaj całość »
Ciemne strony psich karm cz. 4 0
Ciemne strony psich karm cz. 4

Czy wiesz, że... W 2006 roku miała miejsce głośna afera dioxynowa, której echa dotarły do USA i Chin. Na czym ona polegała? Jakie inne dodatki zawarte są w niektórych karmach? Zapraszamy do lektury! 

czytaj całość »
Ciemne strony psich karm cz. 2 1
Ciemne strony psich karm cz.2

Branża produktów dla zwierząt bardzo dba o swój wizerunek. Wspiera stowarzyszenia ochrony zwierząt, weterynarzy i naukowców. Ulubionym słowem producentów jest „naturalny” - słowo nie jest zdefiniowane w prawie i może być dowolnie używane. Wielkie koncerny sprzedające karmę dla zwierząt są filiami wielkich koncernów spożywczych....

czytaj całość »
Ciemne strony psich karm cz. 1 0
Ciemne strony psich karm

Temat, który obecnie chcemy poruszyć jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych w kynologii. Obserwacja „psich” stron internetowych oraz rynku sprzedaży karm dowodzą, że każdy posiadacz psa chciałby go żywić jak najlepiej, często dając się uwieść marketingowi i reklamie w mediach, którą bezwzględnie wpychają nam wielkie koncerny - producenci karm. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl