Spacer. Niezbędnik właściciela czworonoga. 0
Spacer. Niezbędnik właściciela czworonoga.

Jaki jest najpiękniejszy moment w planie dnia większości psów? Wiadomo – spacer!
Spacer to niezbędna dla naszego pupila (a także dla jego człowieka) porcja ruchu, ale także okazja do zacieśnienia więzi z właścicielem i treningu właściwych zachowań. Poniżej podpowiadamy, co zabrać na spacer z naszym czworonogiem, aby był on radosny i bezpieczny.

czytaj całość »
Poszerzamy Sklep Stacjonarny! 0
Poszerzamy Sklep Stacjonarny!

Czy czujecie już wiosnę? Bo my tak! Ostatnie dni były dla nas bardzo pracowite. Specjalnie dla Was powiększyliśmy nasz Showroom. Od teraz w naszym zoologicznym raju znajdziecie więcej dobroci! 

czytaj całość »
Drapak, czyli co... 0
Drapak, czyli co...

Wszyscy właściciele kotów wiedzą doskonale, że obecność tych subtelnych czterech łap w mieszkaniu często wiąże się z wyrzeczeniami i wyraźnym podziałem przestrzeni na to co kocie i to co łaskawie kot pozwoli nam zostawić dla siebie. Nieprzygotowanie mieszkania czy domu do kociej egzystencji często zostaje zamanifestowane przez wybitnego indywidualistę w najbardziej czytelny dla nas, podrzędnych wszystkożerców, sposób. Podrapane nogi stołu i fragmenty ścian, podarta tapicerka na superluksusowej kanapie, tapety, firany, kable… nawet papier toaletowy może stać się obiektem zemsty. 

Co zatem zrobić aby zmniejszyć ryzyko kosztownych nieporozumień? 

czytaj całość »
Moda na psich łapach 0
Moda na psich łapach

Moda już od dawna rządzi naszymi wyborami. Dzięki niej wyrażamy siebie, swój charakter.  Zwykło się mówić, że to nie szata zdobi człowieka, jednak każdy z nas ma potrzebę podążania za trendami lub wręcz odwrotnie - ostentacyjnemu sprzeciwianiu się im. Również ta druga opcja podąża za swoistymi trendami w modzie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl