„Ile macie mięsa w karmie?”
- Czyli jak powinien wyglądać prawidłowy skład karmy. 
 0
„Ile macie mięsa w karmie?”
- Czyli jak powinien wyglądać prawidłowy skład karmy. 


Każdy właściciel zadaje sobie pytanie: co mój pies powinien jeść? Czy to, co je, dostarcza mu wszystkich niezbędnych składników? Co z alergiami pokarmowymi?
Sytuacji nie ułatwia ogromna ilość karm na rynku, tanich i często niskiej jakości.
Dlatego na przykładzie karmy Beco przygotowaliśmy analizę ekologicznej, zbilansowanej, przygotowanej na bazie świeżego mięsa i ryb karmy o bardzo dobrym składzie.

czytaj całość »
Jak dbać o zęby psa? 0
Jak dbać o zęby psa?

Badania dotyczące stanu uzębienia psów są niestety nieubłagane – problemy w tym zakresie ma nawet 80% psów  w wieku powyżej 5 lat i aż 40% psów młodych, które nie przekroczyły 2 lat!

czytaj całość »
Skórzane akcesoria dla psów, czyli zdradzamy sekrety naszej produkcji 0
Skórzane akcesoria dla psów

Skóra jest materiałem wyjątkowym: każdy kawałek jest inny, każdy ma swoją historię i charakter.
Jest jednocześnie bardzo trwała – odpowiednio pielęgnowana przetrwa wiele lat! Dlatego tak ważne jest przygotowanie skóry do produkcji i umiejętność pracy z nią. Hunter rozumie to wszystko, dlatego dba, aby skóry używane do wyrobu obroży i smyczy były wyselekcjonowane, właściwie przygotowane i traktowane z największą starannością.

czytaj całość »
Sezon na kleszcze 0
Sezon na kleszcze

Wszyscy kochamy wyprawy do lasu, parku, na łąkę w towarzystwie naszych ulubionych czworonogów. Niestety – to właśnie tam najłatwiej o kontakt z dwoma niebezpiecznymi krwiopijcami – kleszczami i komarami. W Polsce występuje 19 gatunków kleszczy żerujących na zwierzętach leśnych i drobnych gryzoniach łąkowych.

czytaj całość »
Ciemne strony psich karm cz. 5 0
Ciemne strony psich karm cz. 5

Nasza firma Eco Life Group nieustannie śledzi doniesienia dotyczące produkcji wielkoprzemysłowej karmy. Doskonale wiemy, że za wielkimi koncernami stoją potężne wpływy ich właścicieli, krzykliwy PR i skąd inąd infantylna, połyskliwa reklama, w której zawsze biegają zadbane, szczęśliwe pieski lub koty marzące tylko aby zjeść karmę właśnie tej, a nie innej firmy....

czytaj całość »
Ciemne strony psich karm cz. 4 0
Ciemne strony psich karm cz. 4

Czy wiesz, że... W 2006 roku miała miejsce głośna afera dioxynowa, której echa dotarły do USA i Chin. Na czym ona polegała? Jakie inne dodatki zawarte są w niektórych karmach? Zapraszamy do lektury! 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl