Opis
Połączenie modnego wyglądu i praktycznych rozwiązań! Projektanci marki Flamingo wiedzą, co jest stylowe i bezpieczne. Połączenie tych dwóch składowych daje idealne akcesorium spacerowe!
Jestem widoczny - jestem bezpieczny! Ta myśl przyświecała twórcom tego niezwykłego ubranka dla psa. Co jest w nim takiego niezwykłego?
Kurtka dla psa z kolekcji Luza wykonana została z odblaskowego poliestru. Holograficzna powłoka zmienia kolory w zależności od kąta padania światła. Twój pupil jest bardziej widoczny i tym samym bezpieczny! A to w spacerach po zmroku jest najważniejsze.
Ubranko jest regulowane w okolicy szyi oraz brzucha. Posiada specjalne rzepy, które możesz odpowiednio wyregulować. Dokładna tabela z wymiarami znajduje się na dole.
Akcesorium jest wodoodporne. W razie zabrudzenia możesz wyprać kurtkę w temperaturze 30°C
Fajne i praktyczne rozwiązanie na spacerowy outfit! Jak Ci się podoba model Luza? We love black!
Materiał: odblaskowy poliester
Można prać w temperaturze 30°C
Zapięcie na rzep w okolicy brzucha i szyi
Posiada kaptur i regulowany otwór na podpięcie obroży do smyczy
ROZMIAR | DŁUGOŚĆ GRZBIETU | REGULACJA W OKOLICY OBRĘCZY BARKOWEJ | REGULACJA W OKOLICY KLATKI PIERSIOWEJ |
30 | 30 cm | 30 - 36 cm | 44 - 50 cm |
35 | 35 cm | 34 - 40 cm | 52 - 58 cm |
40 | 40 cm | 36 - 44 cm | 54 - 62 cm |
45 | 45 cm | 42 - 46 cm | 60 - 68 cm |
50 | 50 cm | 44 - 48 cm | 62 - 68 cm |
55 | 55 cm | 46 - 52 cm | 68 - 72 cm |
*kolory w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić od tych prezentowanych na zdjęciach.
* W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
tel: 532 713 323
agnieszka@ecolifegroup.pl