Opis
Czy Twój pupil lubi bawić się różnorakimi przedmiotami, jak np. Twoimi butami? Jeśli odpowiedź brzmi tak, mamy dla Ciebie wspaniałą alternatywę. Zabawkę dla psa w kształcie buta Crocs’a. Spraw swojemu psu prezent, który będzie należał wyłącznie do niego! Koniec z nadgryzionymi kapciami, nadszedł czas na coś naprawdę interesującego.
Zabawka dla psa w kształcie buta wykonana została z lateksu. To nie koniec niespodzianek! Akcesorium w środku wyposażony jest w piszczałkę. To sprawi, że żaden pupil nie oprze się takiemu zestawieniu.
Bucik poleca się do ciekawych zabaw w domu oraz w plenerze!
Pamiętaj, nie ma zabawek niezniszczalnych. Zabawki dobieramy pod charakter i temperament pupila. Produkt nie do spożycia! Zabawa zawsze powinna odbywać się pod nadzorem właściciela.
Materiał: lateks
Z piszczałką dla dodatkowej zabawy
Nieodpowiednie dla: Dzieci poniżej 3 roku życia
Rodzaj dźwięku: Skrzypienie
Odporność na warunki atmosferyczne/wodę/IP: Tak
Typ odporność na warunki atmosferyczne/wodę/IP: Odporny na zachlapania
Certyfikaty: CE EN71 +3 lata
*uwaga, kolor zabawki wysyłany jest losowo
| ROZMIAR | WYMIARY |
| UNIWERSALNY | 14,6 cm L x 6,7 cm W x 6,3 cm H |
* W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
tel: 532 713 323
agnieszka@ecolifegroup.pl