do kasy suma: 0,00 zł

Hunter Linka dla psa Convenience pomarańczowa

96,00 zł 96.00

ilość szt.
* - Pole wymagane
Kod produktu: 69872

Opis

Linka treningowa Convenience to jeden z najpopularniejszych produktów dostępnych w naszych kolekcjach.

Co ją wyróżnia?
Najwyższa jakość, wygoda w czasie szkolenia czy trenowania z psem. Jej niewątpliwą zaletą jest wykorzystanie tworzywa termoplastycznego, które wykazuje dużą odporność na działanie zmiennych warunków pogodowych. Linka nie staje się miękka w czasie wysokich temperatur, ale także nie sztywnieje w czasie mrozów.

Produkt nie posiada ringów regulujących smycz. Jest to ważne na przykład w czasie treningów w lesie, gdzie dodatkowe elementy mogą zaczepić się o gałęzie co rozprasza zwierzaka dając mu błędne sygnały.


Linka jest bardzo prosta do utrzymania w nienagannej czystości. W razie większych zabrudzeń wystarczy smycz wymyć pod bieżącą wodą z dodatkiem delikatnego detergentu.


Brak rączki jest celowym rozwiązaniem - w czasie treningu wystarczy stanąć na końcu linki, aby kontrolować zwierzaka w czasie oddalania się od właściciela. Linki treningowe zapewniają zwierzakowi odpowiednią swobodę, a właścicielowi dają gwarancję kontroli nad zwierzęciem.


W ofercie posiadamy kilka wariantów linki treningowej, aby każdy z naszych klientów miał możliwość dobrania produktu dostosowanego do indywidualnych wymogów i potrzeb pupila. 

 

Wzmocnienia przy karabińczyku i na zakończeniu linki nie występują w wariancie 1 cm! 

SZEROKOŚĆ DŁUGOŚĆ
 1 cm  500 cm
 1,5 cm  500 cm
 2 cm  500 cm
 1 cm  1200 cm
 1,5 cm  1200 cm
 2 cm  1200 cm

 (Tolerancja długości smyczy +/- 4%)

W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

tel: 532 713 323

agnieszka@ecolifegroup.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl