Opis
Kochasz Rockowy styl? Chcesz przelać swoją miłość do ciężkich metalowych gitar także na swojego psa?
Rambo to unikatowa obroża wyróżniająca się w tłumie. Wykonana z najwyższej jakości bydlęcej skóry, poddawana procesowi opalania i specjalnego oliwienia. Te zabiegi mają na celu uzyskanie właściwej giętkości i elastyczności skóry. Dodatkowo jest to proces impregnacji skóry pozwalający na użytkowanie jej przez wiele lat.
Ćwieki nie zostały nabite na zewnętrzną część obroży- a wszyte w jej środek. Taka metoda została specjalnie opatentowana przez firmę Hunter - pomiędzy dolną, a górną warstwą skóry umieszczony jest specjalny pasek parciany ze znajdującymi się na niej ćwiekami. Otwory w górnej części skóry są wycinane i nakładane na taśmę.
Ćwieki mimo groźnego wyglądu posiadają zaokrąglone główki, aby nie uszkodzić skóry psa.
Obroża polecana jest dla psów ras średnich i dużych.
Obroża Rambo to gwarancja niepowtarzalnego charakteru i drapieżnego wyglądu, oraz designu przyciągającego wzrok. Nawet łagodny pies w tej obroży wzbudza respekt.
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA | ROZMIESZCZENIE DZIUREK | SZEROKOŚĆ |
55 | 41 - 49 cm | 3,9 cm |
60 | 47 - 54 cm | 3,9 cm |
65 | 51 - 58 cm | 3,9 cm |
Pielęgnacja wyrobów ze skóry
Aby długo cieszyć się skórzanymi produktami, pamiętaj!
- nigdy nie susz mokrej skóry na kaloryferze czy przy użyciu gorącego powietrza. Niech wyschnie powoli, to zapobiegnie pękaniu i odkształcaniu się skóry
- po dłuższym okresie użytkowania natłuść skórę specjalnym olejem, aby zachowała swoją elastyczność
- zabrudzoną skórę przecieraj delikatnie wilgotną (ale nie mokrą!) ściereczką
W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.
532 713 323
agnieszka@ecolifegroup.pl