do kasy suma: 0,00 zł

KONG® Ball zabawka dla psa

53,00 zł 53.00


ilość szt.
* - Pole wymagane
Kod produktu: 65015/65018

Opis

Każdy pies kocha piłki, nie ma znaczenia wiek, waga czy rasa. 

Kong kochając psy, stworzył piłkę dostosowaną do różnorodnych wymagań czworonożnych pupili. 

Piłka wykonana została z naturalnego kauczuku, dzięki czemu mamy pewność, że zabawka jest bezpieczna dla naszego psa, ale także jego zębów i dziąseł.

Ponadto tworzywo to jest odporne na mechaniczne uszkodzenia, piłka odbija się od każdej napotkanej powierzchni, gwarantując psu doskonałą zabawę. 

Otwór znajdujący się w piłce pozwala na stworzenie zabawki interaktywnej - umieszczenie we wnętrzu smakołyków zmusza psa do wymyślenia sposobu na ich wydobycie. 

Kong Ball pomoże przełamać problemy natury behawioralnej, zastosowanie znajdzie w zwalczaniu lęku separacyjnego. Psowate w naturze mają potrzebę żucia i gryzienia, duże nakłady energii przekładają się na rozładowanie stresów, lęków czy frustracji.

Warto wybierać zabawki pozwalające zwierzakowi na „pozytywne zmęczenie". 


Należy jednak pamiętać, aby zabawka dobrana była zgodnie z wielkością, wiekiem czy temperamentem pupila. Nie ma zabawek niezniszczalnych! Aby zapewnić pupilowi maksimum bezpieczeństwa, zabawa powinna odbywać się pod stałym nadzorem opiekuna. Jeżeli stwierdzisz, że zabawka została uszkodzona lub brakuje któregokolwiek z elementów, należy niezwłocznie wymienić produkt na nowy.

 

 

ROZMIAR ŚREDNICA
 S  6 cm
 L 7,5 cm

 

Uwaga! należy pamiętać, że zabawa zwierzęcia zawsze powinna odbywać się pod nadzorem opiekuna. Produkt nie nadaje się do spożycia.

 

* W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

tel: 532 713 323

agnieszka@ecolifegroup.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl