do kasy suma: 0,00 zł

My Family Adresówka dla psa Fox Terrier

73,00 zł 73.00
ilość szt.
Kod produktu: MF65

Opis

Jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób możesz zwiększyć szanse na odnalezienie psiej zguby, odpowiedź jest jedna - adresówka.

Niewielka zawieszka jest przyczepiana do psiej obroży lub szelek za pomocą niewielkiego ringu. Pamiętaj by adresówka zawsze była z Twoim pupilem!

Zawieszka powinna zwierać numer kontaktowy do właściciela psa. Usprawni to kontakt między osobą, która odnalazła psią zgubę a Tobą.

Marka My Family postanowiła iść o krok dalej i ze zwykłej zawieszki stworzyła produkt trwały i elegancki. Zawieszka typu Fox Terrier w całości została wykonana z antyalergicznej stali nierdzewnej.

Zaokrąglone brzegi i niewielka waga nie wpływają na codzienne funkcjonowanie Twojego psa.

Za wesoły i ciekawy rysunek na awersie adresówki odpowiedzialne są farby kauczukowe. To one ochraniają tą stronę adresówki przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Ich intensywne kolory zwracają na siebie uwagę nawet u psów z długą sierścią.

Rewers zawieszki przeznaczony jest na wykonanie napisu w formie graweru. Czytelny i trwały powstaje w specjalnej do tego przeznaczonej maszynie, za pomocą diamentowego ostrza.

Adresówka marki My Family sprawdza się w codziennym użytkowaniu, bez względu na zmienne warunki atmosferyczne.

 

 Rodzaj  Wysokość  Szerokość
 Fox Terier   2,8 cm   2,2 cm

 

UWAGA!!!

*Brak możliwości grawerowania polskich znaków.

**Zakup adresówek możliwy jest w formie przedpłaty (Tpay lub przelew). W związku z tym, że adresówki są indywidualnie personalizowane (grawerowane) nie ma również możliwości ich zwrotu oraz wymiany.

***Wszelkie informacje na temat tekstu jaki ma się znaleźć na adresówce prosimy umieścić w "uwagach" podczas składania zamówienia.

**** Przewidywany czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 5 dni roboczych. W razie braku produktu na magazynie, czas realizacji może wydłużyć się do 14 dni.

W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

tel: 532 713 323

agnieszka@ecolifegroup.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl