do kasy suma: 0,00 zł
Filtry
Cena
  • od
    do

Karma Alpha Spirit – stworzona z myślą o naturze

Alpha Spirit karma to produkty stworzone przez producenta, któremu przyświecała myśl o tym, by dawać zwierzętom – psom i kotom – pożywienie jak najbardziej zbliżone do naturalnego. Dlatego też karmy Alpha Spirit to przede wszystkim mięso w formie smakowitych klopsików, doprawiane ziołami, aby zyskało nie tylko wspaniały smak, ale również dodawało pożywieniu korzystnych związków bioaktywnych. Psy i koty to typowi mięsożercy, których żywienie nie wymaga podawania węglowodanów pochodzących ze zbóż, a warzywa i zioła mogą występować jedynie w roli dodatków smakowych o niewielkim udziale procentowym. Tak właśnie postępuje producent Alpha Spirit produkując swoje wyjątkowe karmy.

Alpha Spirit przysmak – pyszna nagroda

Każda karma Alpha Spirit została starannie opracowana z myślą o zdrowiu pupili – dostarczeniu im lekko strawnych białek, dobrej jakości tłuszczów oraz składników roślinnych, które wspierają proces trawienia. To doskonały wybór zarówno dla bardzo aktywnych ras pracujących, jak i małych piesków domowych oraz kotów. Alpha Spirit przysmak to uwielbiany przez zwierzęta i ich opiekunów sposób na zaspokojenie chęci zjedzenia czegoś ekstra, ale również nagrodzenie zwierzęcia za dobre zachowanie. Wybierając z oferty Alpha Spirit kość naturalnej wielkości, odpowiednio wysuszoną, można zapewnić psu nawet kilka godzin chrupania, które będzie dla niego dużym wyzwaniem i sposobem na rozładowanie drzemiącej w nim energii. Przy okazji kości dostarczają zwierzęciu cennych minerałów.

Alpha Spirit karma sucha oraz mokra – szeroki wybór

Karma dla psa Alpha Spirit występuje nie tylko w wielu ciekawych smakach, ale również w różnych wersjach rozmiarowych. Gramaturę opakowań i puszek należy dobierać tak, aby podawać zwierzęciu karmę tuż po otwarciu, a w przypadku karmy suchej – zużyć ją jak najszybciej, a przy tym dozując odpowiednie ilości jedzenia do masy psa i jego indywidualnych potrzeb.

Alpha Spirit dla szczeniąt – doskonała dla wzrostu

Wybierając Alpha Spirit dla szczeniąt, można od pierwszych tygodni uczyć psa prawidłowych nawyków żywieniowych, to znaczy doceniania naturalnych, czystych smaków bez wzmacniaczy, konserwantów i barwników. Alpha Spirit karma dla szczeniaka uwzględnia delikatny układ pokarmowy malucha, jego niespożytą energię i zapotrzebowanie na białko konieczne do wzrostu. Wybierając Alpha Spirit Puppy opiekun ma pewność, że jego zwierzak otrzymuje dokładnie to, czego potrzebuje, by jak najdłużej być tak aktywnym, ciekawym świata i zdrowym psem, jak jest obecnie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl